Osallistujat

Päivitetty 5.10.2019 klo 00:10

KILPAILUNUMEROEtunimiMSukunimiMEtunimiNSukunimiNSeuraPaikkakuntaLuokkaSarja
2    DANCELINETampereJUNJOUKKUE SM
3    BOLEROTurkuJUNJOUKKUE SM
4    TANSSIDANS ValkoinenKirkkonummiJUNJOUKKUE SM
5    TANSSIDANS MustaKirkkonummiJUNJOUKKUE SM
6    HYRRÄT & HAVE STEPKotka & HaminaJUNJOUKKUE SM
7    CAVALIER & BLUE AND WHITEJärvenpää&HelsinkiJUNJOUKKUE SM
8    TELEMARK TEAM OULUOuluJUNJOUKKUE SM
         
120JuliusKnuuttilaAlisaTamminenDanceLineTampereJuniori 1Av 10T
121EeliIlvonenJenniinaVirtanenCavalierJärvenpääJuniori 1Av 10T
122AleksiKalliErikaSaarinenHave StepHaminaJuniori 1Av 10T
123AkseliPenttiläSenjaKihoDanceLineTampereJuniori 1Av 10T
124SamuelRauvantoElliLehtonenTanssidansKirkkonummiJuniori 1Av 10T
125BenjaminAhtiHede LiisKilpBoleroTurkuJuniori 1Av 10T
126MattiMankkinenEllaPruikkonenTelemarkTeamOuluJuniori 1Av 10T
127SeetriKinnunenCharlottaWikmanTanssidansKirkkonummiJuniori 1Av 10T
129RoniAntikainenNuppuKantolaTanssidansKirkkonummiJuniori 1Av 10T
130VeikkaNiemeläIsa-NorahPiuholaTelemarkTeamOuluJuniori 1Av 10T
131AnttiAinoaAadaVäisänenTanssidansKirkkonummiJuniori 1Av 10T
132KaapoTusaMalinGustafssonTanssidansKirkkonummiJuniori 1Av 10T
133EeroPulliAnniVilmiDSCOuluOuluJuniori 1Av 10T
134MarkLakhanAnastasijaPrikulTKMasterHelsinkiJuniori 1Av 10T
135OlegGovtvaDanielaPaleniusBlue & WhiteHelsinkiJuniori 1Av 10T
136StefanKagadiMariaSoitonenBlue & WhiteHelsinkiJuniori 1Av 10T
137SakariMerisaariAinoNevalaViuhkaVaasaJuniori 1Av 10T
138AarreHalinenMinjaPiispanenTanssiklubi Kotkan Hyrrät ryKotkaJuniori 1Av 10T
         
150ArseniVorobyevMilanaMaasikLumetsHelsinkiJuniori 2Av 10T
151AlvinPeltokangasJannaKallavaDCDiamondTurkuJuniori 2Av 10T
153OskariHeiskaPeppiKoskinenBoleroTurkuJuniori 2Av 10T
154HugoTormilainenSelmaAhoTanssidansKirkkonummiJuniori 2Av 10T
155AtteLipsonenKatariinaKauppilaCavalierJärvenpääJuniori 2Av 10T
156AleksiAholaPolinaAnisimovaHave StepHaminaJuniori 2Av 10T
157EliasSaastamoinenEmmiinaAlimattilaLa'TeamLietoJuniori 2Av 10T
158DanielEklundSanniTuomistoCasinoKauhajokiJuniori 2Av 10T
159ThomasAhtiJennieAhtiRollingVaasaJuniori 2Av 10T
160JoonasSaastamoinenMetteVuorilaLa'TeamLietoJuniori 2Av 10T
161VäinöRahikkalaSaaraHeikkinenBoleroTurkuJuniori 2Av 10T
162AaroRistolaElviiraJokelaTanssidansKirkkonummiJuniori 2Av 10T
163MikaelKaivorinneEmilaSalmiTelemarkTeamOuluJuniori 2Av 10T
164EetuNiittymäkiFayAntikainenTanssidansKirkkonummiJuniori 2Av 10T
165EmilSällströmLauraTodorovicLumetsHelsinkiJuniori 2Av 10T
166AarniKinnunenAmandaLindqvistTanssidansKirkkonummiJuniori 2Av 10T
167OliverPainilainenMyNarvoCavalierJärvenpääJuniori 2Av 10T
168TomasKoskinenEevaSuonioDanceLineTampereJuniori 2Av 10T
         
5MiroMäläskäKaislaJaakola-SiimesStarHelsinkiLapsi 2EK Av 3+3
6TuomoTolvanenMoonaKukkonenTelemarkTeamOuluLapsi 2EK Av 3+3
7KrisjanisCaunitisAlexandraSofievaVakitaVantaaLapsi 2EK Av 3+3
8IgorBoreyshoJaroslavaZemljannikovaTKMasterHelsinkiLapsi 2EK Av 3+3
9JeliseiZemljannikovVladaSidunovaTKMasterHelsinkiLapsi 2EK Av 3+3
10DanielLindqvistTaraLiinankiTanssidansKirkkonummiLapsi 2EK Av 3+3
11SamuelLindqvistIslaValanneTanssidansKirkkonummiLapsi 2EK Av 3+3
12ArttuAinoaAndréaLindbergTanssidansKirkkonummiLapsi 2EK Av 3+3
13OliverLindqvistMineaLepojärviTanssidansKirkkonummiLapsi 2EK Av 3+3
14EliasRajaniemiMineaTillanTanssidansKirkkonummiLapsi 2EK Av 3+3
15DominicRauvantoKiraPolishchukTanssidansKirkkonummiLapsi 2EK Av 3+3
16LenniLöytäinenInkaÄmmäläStarHelsinkiLapsi 2EK Av 3+3
17LeeviLöytäinenSallaJaakola-SiimesStarHelsinkiLapsi 2EK Av 3+3
18ViliNiemeläLuminaLeukkunenTelemarkTeamOuluLapsi 2EK Av 3+3
19JimiEskelinenVeeraLaaksoCavalierJärvenpääLapsi 2EK Av 3+3
20PetrusPuroLiljaNurminenBlue & WhiteHelsinkiLapsi 2EK Av 3+3
21NikitaShchurovAngelinaIgnatyevaTKMasterHelsinkiLapsi 2EK Av 3+3
         
60MikoLuttinenHannaPörstiDanceLineTampereNuorisoAv 10T
61MatiasMaulaAnnaPresnukhinaTKMasterHelsinkiNuorisoAv 10T
62EetuLämsäEmiliaPrykäriDSCOuluOuluNuorisoAv 10T
63MarkusKinnunenSaanaPellinenDTTTampereNuorisoAv 10T
64SamiMäättänenArinaSharapovaJokipataJoensuuNuorisoAv 10T
65DanielAhtiEerikaVälkkiläRollingVaasaNuorisoAv 10T
66LukaAlanenOliviaEklundCasinoKauhajokiNuorisoAv 10T
67Karl-MathiasSiimannMiraRuohonenDCDiamondTurkuNuorisoAv 10T
68LeoÖsteråsJessicaLiljaLumetsHelsinkiNuorisoAv 10T
69LinusTastInkaHaatajaDSCOuluOuluNuorisoAv 10T
70ArttuSalinMiinaJauhiainenStarHelsinkiNuorisoAv 10T
71MiikkaAhonenEllenPuotiniemiDSCOuluOuluNuorisoAv 10T
72RoopeHeikkiläSanniRuutuTanssidansKirkkonummiNuorisoAv 10T
74UrhoSaloInkeriSaloDance FlowKuopioNuorisoAv 10T
75LassiKokkonenSaagaBruunDance FlowKuopioNuorisoAv 10T
         
31JariSaloKristiinaSaloBoleroTurkuSeniori 1Av 10T
32VesaKarhunenRitvaKarhunenRollingVaasaSeniori 1Av 10T
33AriHinttuMarikaBoströmRollingVaasaSeniori 1Av 10T
34JuhaNuutinenMaisaKorpulaDanceLineTampereSeniori 1Av 10T
35SauliKurjessuoPirjoKurjessuoBoleroTurkuSeniori 1Av 10T
36TommiRainolaSirpaKovaniemiDSCOuluOuluSeniori 1Av 10T
37JanneSalminenJenniSalminenOikeaRytmiPoriSeniori 1Av 10T
38SampsaLindbergKatjaLindbergCavalierJärvenpääSeniori 1Av 10T
39JaniPihlajamäkiMiraHyvärinenTepikaJyväskyläSeniori 1Av 10T
40MikkoJuusolaHannaPaavolaRollingVaasaSeniori 1Av 10T
41MarkoMäntyniemiTiinaKiveläBotafogoSeinäjokiSeniori 1Av 10T
42ReneOunväärtAnneliNõmmikVakitaVantaaSeniori 1Av 10T
43PasiRautioMinttuPajunenVoltaHelsinkiSeniori 1Av 10T
44JouniUosukainenLiisaRantatulkkilaDSCOuluOuluSeniori 1Av 10T
45MarkoLampisuoTuuliPenttinen-LampisuoDTTTampereSeniori 1Av 10T
46PauliVihtiäläSusaVihtiäläEliteTampereSeniori 1Av 10T
47AhtiKotisaariMirjaGröhnStarHelsinkiSeniori 1Av 10T
48PekkaSödöAnuHaatajaDSCOuluOuluSeniori 1Av 10T
49AleksiVolanenOutiPöntinenBlue & WhiteHelsinkiSeniori 1Av 10T
50PetrusLaitinmäkiHelinäKiviniemiBlue & WhiteHelsinkiSeniori 1Av 10T
51RamiMerisaariKatjaMalmi-MerisaariViuhkaVaasaSeniori 1Av 10T
         
175JarnoVaajokiAiniMinkkinenQuickstepVihtiYleinenAv 10T
176OskariJokinenJuuliaTuominenSwivelSaloYleinenAv 10T
177HenrikSaastamoinenIidaJohanssonFregolinaKaarinaYleinenAv 10T
178MatúsKostálFiiaYlitolvaSpiralTampereYleinenAv 10T
179JaakkoSaaristoAnneHaatajaDSCOuluOuluYleinenAv 10T
180RoopeLintulaJanikaSantalaEliteTampereYleinenAv 10T
181GlebBannikovAdaVarstalaTKMasterHelsinkiYleinenAv 10T
182JuhoLipsonenJuttaRautioDanceLineTampereYleinenAv 10T
183JuliusToivanenAssiRusiFregolinaKaarinaYleinenAv 10T
184JoniIhanusKathrineBarckTepikaJyväskyläYleinenAv 10T